Marián Bartík

Manažér
neživotné poistenie
marian.bartik@alfalife.sk |
+421 907 637 293

Som spoluzakladateľom spoločnosti Alfa Life. V oblasti poisťovníctva pôsobím už 13-ty rok a teší ma, že som mohol byť súčasťou tímu, ktorý vždy patril k tým najlepším z najlepších v rámci celého Slovenska. 

K mojim doterajším úspechom patrí:

Aj naďalej aktívne pôsobím v obchode a som veľmi rád, že sa môžem podieľať na úspechoch našich spolupracovníkov. Práve vytvorenie silného a stabilného zázemia vo firme, považujem v súčasnosti za jednu zo svojich priorít. Mojim cieľom je udržať náš profesionálny tím dlhodobo medzi tými najlepšími v biznise.

Moje hodnotenia

Vašemeno, 10.08.2021

Promptné vybavenie, ochotný pán. Ale ak sa chcete obrátiť ako laik na niekoho, že Vám s financiami pomôže, tak ste vedľa. Úrok na leasingu 5,7% ak "normálne" je od 3 do 5. Nič moc....

Štefan Kálna, 22.09.2017

V dnešnej dobe nie je samozrejmosťou profesionálny prístup k zákazníkom.Som rád že z dlhodobého hľadiska môžem vyjadriť absolútnu spokojnosť ohľadom prístupu, profesionality a riešenia problémov smerom k zákazníkovi.Prajem veľa zdravia a spokojných klientov.

Eduard Bakoš, 18.10.2016
Karin Zábranská, 06.10.2016

Ďakujem za absolútne zrozumiteľné vysvetlenie všetkých potrebných informácií ohľadom optimalizácie životnej poistky a dôchodkového zabezpečenia. Je to skvelý pocit, keď človek zistí, ze ho baví počúvať o dennom vymeriavacom základe, péenke alebo ochrane príjmu. A dokonca tomu aj konečne rozumiem. ;-)

Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK