Renáta Veliká

Obchodník
renata.velika@alfalife.sk |
+421 918 455 777

V spoločnosti Alfa Life pracujem ako obchodník od augusta 2017. Prečítajte viac o mojej profesionálnej kariére.


Moja práca v banke trvala 19 rokov. Klientom som poskytovala kompletný servis. Mojim cieľom bolo, aby bol klient so všetkým spokojný a moja najväčšia odmena bola ,keď sa klienti opätovne obracali na mňa so všetkým čo potrebovali s úsmevom na tvári. Tieto moje skúsenosti v banke som naplno využila aj v Allianz SP, kde som tak isto klientom poskytovala celkový servis. Denne sa na mňa obracajú klienti s požiadavkami v oblastiach poistenia života hlavne novonarodených detí, neživotného poistenia - majetku, aút, investovania peňazí a sporenia. Za môj najväčší úspech v Allianz SP považujem moje niekoľkonásobne ocenenia za moju vykonanú prácu.

Pre prácu v Alfa Life som sa rozhodla hlavne kvôli tomu, aby som klientom mohla ponúknuť širšiu škálu produktov vo viacerých spoločnostiach, aby mal klient šitý produkt na mieru podľa jeho potrieb.

Moje hodnotenia

Michaela Vargová, 06.09.2017

Veľmi milá pani, vždy poradí a pomôže. Len dobré skúsenosti!

Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK