Milan Valovič

Obchodník
milan.valovic@alfalife.sk |
+421 949 695 866

Začínal som v Allianz SP, kam som nastúpil v r. 2011 popri zamestnaní. Paralelne som pracoval v Slovenských elektrárňach a postupne som si budoval pozíciu ako obchodník budovaním svojho vlastného portfólia klientov. Po 3,5 rokoch zdvojenej práce som prišiel do bodu, kedy sa bolo treba rozhodnúť. Rozhodol som sa pre Allianz a poisťovníctvo.

Prichádzali ponuky obsadiť manažérske pozície, ale nevedel som sa vzdať kontaktu s klientom, takže som ich tvrdohlavo odmietal. Moje portfólio sa rozrástlo v relatívne krátkom čase na takmer 350 aktívnych klientov. 

Moje najväčšie úspechy:

Servis a dopyt klientov bol čoraz väčší, než som im mohol sám zabezpečiť a poskytnúť. Opäť tak po piatich rokoch práce prišiel bod sa posunúť ďalej. Šanca a nádej prišla s ponukou na spoluprácu v spoločnosti Alfa Life s.r.o.

Keďže túto spoločnosť vlastnia vysoko kvalifikovaní a uznávaní ľudia v obore, dohodol som si s nimi stretnutie a vznikla z toho spolupráca. Od roku 2016 som teda zamestnancom a spokojným členom spoločnosti Alfa Life s.r.o., v rámci ktorej sú moje možnosti poskytovať a splniť klientom ich požiadavky takmer neobmedzené.

Keďže sú pre mňa klienti na prvom mieste, za svoj najväčší úspech v oblasti poistenia považujem pocit, keď moji klienti dostanú to na čom sme sa dohodli a čo im patrí. S každým sa stretnem osobne a mojou pridanou hodnotou je, že všetko vybavujem za nich, aby sa mohli venovať v pokoji svojim rodinám a povinnostiam.

Mojou zásadou je, že ukážem klientom aj tú druhú stranu mince a tvrdo odsudzujem zavádzanie.

Moje hodnotenia

Dominika Plavuchová, 22.12.2017

Maximálna spokojnosť a dôvera. P. Valovič je profesionál s ľudským prístupom, vždy 100% a rýchle vybaví naše potreby a poistné udalosti, preto ho vrelo odporúčam každému. Spolupracujeme s ním už dlhé roky, počas ktorých sme zažili niekoľko poistných udalostí, takže to viem posúdiť a vždy sme boli len a len spokojní. Veľmi pekne ďakujeme, že sa o nás staráte :-)

Vivien, 18.05.2017
Marcel Onder, 16.05.2017

Spokojnosť.

Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK