Lenka Danišová

Obchodník
lenka.danisova@alfalife.sk |
+421 908 922 676

Práca v sektore poisťovníctvo, bankovníctvo:

Pred tým som cca 8 rokov pracovala ako finančný analytik v Českej spoločnosti, ktorá spadala do potravinárskeho priemyslu.

Aj keď to bolo iné odvetvie, systém analyzovania a príprava stratégie pre uzatvorenie obchodu s obchodným partnerom je podobná ako pri stretnutí s klientom. V tejto práci tak isto musím najskôr identifikovať potreby a priority klienta, aby pri podpise zmluvy boli obe strany spokojné a mali pocit, že uzavreli dobré obchodné partnerstvo. 

Pracujem pre svojich klientov, ktorým radím v nastaveniach financií a to tak, aby v každej situáciach mali zabezpečený príjem, potom im môže fungovať výdaj. Moji klienti sa na mňa najčastejšie obracajú s požiadavkami v oblastiach poistenia života, majetku, financovaní bývania, investovania peňazí, sporenia, dôchodkového zabezpečenia, a zhodnotenia voľných úspor.

Rovnako ako rýchlo sa vyvíjajú rôzne technológie, tak sa vyvíjajú aj finančné produkty, ktoré sú často výhodnejšie a lacnejšie ako tie, ktoré klienti už roky platia. Preto pri svojej práci považujem za najdôležitejšie starostlivosť o klienta po uzatvorení zmluvy. Klient nás nepotrebuje vtedy, keď podpisuje zmluvu, ale vtedy, keď sa niečo stane a je ohrozený jeho príjem a tým aj schopnosť splácať jeho výdavky.

Moje hodnotenia

Daniela Fajkošová, 05.09.2017
Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK