Ivana Schulczeová

Obchodník
ivana.schulczeova@alfalife.sk |
+421 915 799 449

Práca vo finančnom sektore:

Pred mojim pôsobením vo finančnej sfére som pracovala pre farmaceuticky priemysel ako obchodník, kde mojimi klientmi boli lekári. Tu som sa vypracovala na pozíciu Key account manager pre Západné Slovensko v onkológii. Preto veľmi dobre viem, aké dôležité je byť krytý v prípade neočakávaných udalosti a aký vzácny je život a možnosť byť zdravý. Veľa mojich klientov sú lekári, ktorí vidia a stretávajú sa dennodenne s pacientmi, ktorí okrem závažných zdravotných problémov musia riešiť aj finančnú situáciu, pretože do ich života zasiahla choroba.

Riadim sa podľa vlastných skúsenosti, keď som tiež utrpela veľmi ťažký uraz s následkami do konca života a veľmi mi pomohlo, že som nemusela riešiť ťažkosti vyplývajúce z finančnej situácie, nakoľko som bola krytá. Nie je nič lepšie, ako mať pocit zabezpečenia a istoty. Aj poistenie dokáže vytvoriť úsmev na tvári.

Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK