Denisa Mikešová

Obchodník
denisa.mikesova@alfalife.sk |
+421 904 191 678

V poisťovni Allianz, s.p. som začala pracovať v októbri 2011 z vlastného presvedčenia. Nikto ma nenáboroval, ja som rozhodla sama a zavolala, že chcem robiť túto prácu. Pracovala som tu ako obchodný zástupca pre región Levice až do apríla 2016. Počas týchto piatych rokov som patrila vždy do najlepšej 100-ky obchodných zástupcov na Slovensku.

Ako nováčik som v rámci riaditeľstva po 4 mesiacoch práce dostala výnimku a bola som na mojej prvej výročnej konferencii v Poľsku.

Za svoj najväčší úspech považujem rozhodnutie začať pracovať v Alfa Life, s.r.o.. V rámci firmy som ako jediný obchodný zástupca zodpovedná za región Levice.

V portfóliu mám dnes už 400 spokojných klientov. O ich spokojnosti svedčí spätná väzba a odporúčania, ktoré dostávam.

Moje hodnotenia

Renáta, 04.11.2017

Velmy prijemna

Katarína Matúšová, 18.09.2017

Profesionál, navrhne riešenia šité na rodinu, stará sa o nás počas celého roka a naše dovolenky a všedné dni sú vďaka Denisou navrhnutými produktami komfortné a bezpečné. Keby niečo, vieme koho máme kontaktovať a dostaneme 100% - né rady a vždy ochotu všetko dotiahnuť do úspešného konca.

Ildikó Sándorová, 29.12.2016

Milá, komunikatívna, ústretová, promptná, ochotná, empatická... Vyriešila všetko v úplnej spokojnosti (pomohla, poradila). Oddaná svojej práci telom i dušou.

Inovatívny
vzdelávací
program
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok alfalife.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK